Zasady dodawania zdjęć

zdjecia-dozwolone-na-portalu-randkowym
Dozwolone
zdjecia-zakazane-na-portalu-randkowym
Niedozwolone

Planeta Serc to portal randkowy, który na pierwszym miejscu stawia zadowolenie i komfort   swoich Użytkowników. Właśnie dlatego tak ogromną rolę przykładamy do weryfikacji   autentyczności wszystkich zarejestrowanych osób. Pragniemy, aby z portalu korzystały   tylko osoby uczciwe i prawdziwe. Tworzenie fikcyjnych profili to coś, na co nie dajemy   przyzwolenia. Nawiązując nowe znajomości, masz pewność, że rozmawiasz z realną osobą, która pod nikogo się nie podszywa. Sprawdzamy wszystkie dodawane zdjęcia i na bieżąco usuwamy puste profile. Zamieszczenie zdjęć niezgodnych z naszą polityką skutkuje prośbą   o ich zmianę. Prosimy o przemyślany wybór zdjęć.

Kierujemy się przekonaniem, że sposób, w jaki przedstawiasz siebie na profilu, wiele powie   o Twoim podejściu do nawiązywania relacji. Przyciągaj do siebie wartościowe osoby dzięki dobrze dobranym zdjęciom. Daj się poznać jako osoba zaangażowana w poszukiwanie partnera. Nie ukrywaj się na mało widocznym zdjęciu, gdyż szczerość na naszym portalu to podstawa do stworzenia szczęśliwego związku.

Parametry techniczne

Zdjęcie profilowe

Nie da się ukryć, że ludzie w większości przypadków są wzrokowcami, a dotyczy to w szczególności mężczyzn. Licząc na poznanie atrakcyjnych osób na portalu randkowym Planeta Serc, należy wybrać odpowiednie zdjęcie profilowe. Stawiamy na szczerość! Oczy są zwierciadłem duszy, więc zadbaj o to,  aby na zdjęciu była dobrze widoczna twarz. Niedopuszczalne jest posiadanie wielu zdjęć w okularach przeciwsłonecznych. Fotografia nie może być rozmazana.  Zdjęcie profilowe to wiele mówiąca o Tobie miniaturka, warto więc sprawić, by była interesująca. Szczery uśmiech zawsze przyciąga nowe osoby.

Fotografie zakazane:

Jeśli chcemy, aby zdjęcie pomyślnie przeszło weryfikację, to należy mieć świadomość, jakie praktyki nie są dopuszczalne na naszym portalu. Błędem jest dodawanie zdjęć w zbyt skąpych ubraniach, z erotycznymi gestami oraz niewłaściwymi pozami. Wszelkie motywy seksualne nie powinny mieć miejsca i należy zwracać na to uwagę. Zdjęcie może zostać uznane za niepoprawne gdy jest wykonane z dużej odległości i nie wygląda przekonująco. W takich sytuacjach ciężko jest określić autentyczność danej osoby. Identycznie wygląda sprawa, gdy dodaje się zdjęcia z zamazanymi twarzami lub widocznymi przeróbkami, które mogą wskazywać na nieprawdziwy wygląd Użytkownika. Dodawanie zdjęć z byłym partnerem lub przyjaciółmi, którym zamazujemy twarz jest niezgodne z naszym regulaminem. Kategorycznie zabronione jest dodawanie zdjęć, które propagują przemoc lub obrażają inne osoby. 

Najważniejsza na zdjęciu jest Twoja osoba w dobrej prezencji. Twój profil ma zaciekawić innego Użytkownika oraz sprawić, że będzie chciał Cię poznać. Planeta Serc powstała z myślą o osobach, które poszukują miłości. Nie wstydź się pokazać prawdziwego siebie, bo na naszej planecie znajduje się wiele samotnych osób, które również szukają bliskości. Postaw na szczerość, której również oczekujesz.

Polecenia
ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO
Twoja prywatność jest dla nas ważna i nigdy nie wynajmujemy ani nie sprzedajemy twoich informacji.
 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
ZAPOMNIAŁA/EŚ SWOJE SZCZEGÓŁY?
×

Idź do góry