Weryfikacja profilu

Na Planecie Serc odkryjesz randkowanie na najwyższym poziomie. Stawiamy na Twoje zadowolenie oraz pragniemy, abyś na naszym portalu spotkał wymarzonego partnera. Poznawanie nowych osób w internecie stało się już niemal codziennością. Szybki rozwój technologii sprawia, że życie w tych czasach przeniosło się do sieci. Jesteśmy zabiegani i ciągle się gdzieś spieszymy. Dużo pracujemy, mało wypoczywamy. Brak czasu powoduje, że poszukujemy wygodnych sposobów na znalezienie partnera. Planeta Serc ma na to rozwiązanie! Pora podążyć z duchem czasu i stworzyć profil na naszym portalu.

Jak wybierać spośród wielu profili?

Naszym zdaniem, przepis na znalezienie miłości nie tkwi w przeglądaniu tysiąca profili i akceptacji drugiej osoby na podstawie kilku zdjęć. Popularne teraz „swipe-owanie” daje pewne możliwości, ale sprawia, że zbyt wiele czasu tracimy na wybór potencjalnego partnera. Planeta Serc ma oczywiście na celu posiadanie jak największej ilości Użytkowników, jednak przede wszystkim stawiamy na ich wiarygodność. Dbamy o to, aby wszyscy byli prawdziwi i każdy miał możliwość nawiązania kontaktu z osobą, która mu się spodoba. Pragniemy pokazać Ci, że poprzez portal randkowy można poznać wartościowe osoby, jednak należy podejść z rozsądkiem i dać sobie czas na wybranie tych, które wydają się szczere oraz już podczas pierwszych konwersacji nie wzbudzają podejrzeń.

weryfikacja-profilu-1

W trosce o Ciebie stworzyliśmy przejrzyste zasady korzystania ze strony. Weryfikacja Użytkowników odbywa się na bieżąco dzięki administracji portalu. Zdjęcia niezgodne z wymaganiami oraz nieprawdziwe będą weryfikowane. Użytkownicy je zamieszczający zostaną poproszeni o zmianę zdjęć na zgodne z naszym regulaminem lub uwierzytelnienie treści profilu w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania prośby. Naszym celem jest komfortowy portal dla singli poszukujących poważnych relacji. Dzięki restrykcyjnie określonym zasadom dodawania zdjęć, unikniesz rozczarowania, które często pojawia się podczas pierwszego spotkania w realu. Jeżeli chcesz, aby Twój profil został wyróżniony, skorzystaj z opcji konta VIP, które potwierdza wiarygodność Twojego profilu oraz sprawi, że nawiążesz więcej znajomości. Po wykupieniu opcji VIP nasz administrator skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia terminu wideokonferencji. Zajmie Ci to jedyne 5 minut, a dzięki temu Twoje konto zyska status Użytkownika VIP.

Poznaj nowy wymiar randkowania

Kolejną kwestią, o której chcemy powiedzie wprost, jest to, że zdajemy sobie sprawę z krążącej opinii jakoby portale randkowe służyły znalezieniu partnera do spotkań o charakterze seksualnym. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób w internecie poszukuje wyłącznie zabawy oraz relacji bez zobowiązań. Zapewniamy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by nasi Użytkownicy czuli się swobodnie i nie ukrywali swoich potrzeb, ale też nie przekraczali określonych granic. Stawiamy na szczerość. Dzięki weryfikacji zdjęć sprawimy, że nikt nie będzie się ukrywał pod niewłaściwymi fotkami łącznie z twarzą za okularami przeciwsłonecznymi. Zadbamy o to, by wszelkie przejawy wulgarności naruszające zasady portalu oraz moralności były natychmiast eliminowane.
Dołącz do naszej społeczności i ciesz się z możliwości poznawania nowych osób! Koniec z nudą i narzekaniem na samotność i brak partnera. Przygotuj się na odlotową podróż w poszukiwaniu miłości. Dla nas liczysz się Ty i Twoje pragnienia. Nie ma znaczenia Twój wiek. Jesteśmy otwarci na niesienie pomocy każdemu, kto poszukuje miłości i chce nawiązać szczęśliwe relacje!

Szczegółowe informacje :

Polecenia
ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO
Twoja prywatność jest dla nas ważna i nigdy nie wynajmujemy ani nie sprzedajemy twoich informacji.
 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
ZAPOMNIAŁA/EŚ SWOJE SZCZEGÓŁY?
×

Idź do góry