Tworzenie własnego profilu

Planeta Serc stanowi dla Ciebie wspaniałą alternatywę do nawiązania nowych znajomości. Poznawanie się przez Internet zdecydowanie różni się od tego, jak poznajemy się w realnym życiu. W sieci liczy się pierwsze wrażenie na podstawie zdjęć oraz wirtualnej rozmowy, dzięki której wyobrażamy sobie drugą osobę. Aby przedstawić siebie w sposób prawdziwy, należy odpowiadać szczerze na pytania Użytkownika oraz nie udawać kogoś, kim się nie jest. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi radami, które pomogą zwiększyć skuteczność poznawania nowych osób na naszym portalu randkowym.

Profil osobowy będzie służył Ci do nawiązywania nowych znajomości i od niego w dużej mierze zależy późniejsze powodzenie w kontynuacji nowych znajomości. Niedbale wypełniony profil nie przekona do Ciebie potencjalnych partnerów, gdyż nie dostarcza podstawowych informacji od których często zaczyna się konwersacja w sieci. Atrakcyjny profil jest jednym z głównych czynników odnoszenia sukcesu w randkowaniu na portalu. Jak zatem w ciekawy sposób przedstawić swoją osobę?

Przedstawiamy kilka cennych wskazówek przygotowanych przez naszych specjalistów:

1. Bądź sobą

Twój profil ma przedstawiać prawdziwego Ciebie, zarówno z zaletami, jak i z wadami, które posiadasz. Nikt z nas nie jest idealny, więc nie musisz udawać kogoś, kim nie jesteś. Nie wstydź się pokazać prawdziwego siebie, gdyż to właśnie sprawi, że przyciągniesz do siebie właściwe osoby. Wybieraj osoby, przy których czujesz się swobodnie i nie musisz udawać lepszego.

2. Umieszczaj prawdziwe informacje

Pamiętaj, aby wszystkie informacje na Twój temat były prawdziwe. Nie warto budować relacji od początku opartej  na kłamstwie.  Jest duże prawdopodobieństwo, że prędzej czy później i tak wszystko się wyda.

3. Nie zostawiaj pustych informacji

Jeśli twój profil pozostanie niewypełniony, to raczej pewne, że  niewielu Użytkowników będzie miało ochotę na rozpoczęcie rozmowy. Dane zawarte w profilu, takie jak zainteresowania, spędzanie wolnego czasu, wygląd czy też poczucie humoru najczęściej stają się punktem wyjściowym do rozpoczęcia konwersacji. Postaraj się wypełnić wszystkie pola, aby przyciągnąć do siebie jak największą liczbę potencjalnych partnerów.

tworzenie-profilu-randkowego-kobiecego

4. Wrzuć do opisu trochę humoru

Pamiętaj, że poczucie humoru odgrywa bardzo ważną rolę w komunikacji międzyludzkiej. Niedopasowane, często bywa powodem kłótni i braku porozumienia. Dlatego wrzuć do profilu trochę humoru, aby osoba zainteresowana mogła ocenić, czy Twój rodzaj żartów trafia w jej gust. Jeśli masz dystans do siebie, to możesz to pokazać poprzez odpowiedni opis, ale za wszelką cenę unikaj żartów o innych. Zadbaj o to, aby opis miał pozytywną energię i zachęcał do kontaktu z Tobą.

5. Smutne i pełne desperacji opisy

Aby stworzyć ciekawy profil na portalu randkowym, powinniśmy dodać do niego kilka niestandardowych opisów. Staraj się pominąć nudne teksty, które wrzucają wszystkich do jednego worka, twierdząc, że nie ma już wartościowych osób, które  można poznać. Warto także zadbać o to, aby nie przedstawić siebie jako zdesperowaną czy nieszczęśliwą osobę, która na siłę poszukuje miłości.

6. Zasada "kopiuj - wklej" nie sprawdza się

Bądź oryginalny i przygotuj opis samodzielnie. Nie kopiuj opisów z innych profili, gdyż może się okazać, ze Twój potencjalny partner już to czytał, co nie pokaże Ciebie w pozytywnym świetle. Bądź oryginalny i nie stosuj szablonowych opisów.

7. Bądź tajemniczy

Tworząc opis, pamiętaj, aby nie mówić o sobie od razu wszystkiego. Skup się na informacjach, które będą ważne na początku i doprowadzą do nawiązania znajomości. Twój profil powinien zawierać Twoje podstawowe informacje, nie musi mówić od razu wszystkiego. Nie opisuj całej historii swojego życia oraz nie przekazuj zbędnych szczegółów.

8. Seksualne aluzje

Myśląc poważnie o znalezieniu miłości, postaraj się nie używać podtekstów seksualnych. To naprawdę nie przedstawi Ciebie w dobrym świetle. Sfera intymna nie jest dobrym tematem na początku znajomości. Używając seksualnych podtekstów sprawimy, że druga osoba może poczuć się zakłopotana. Jeśli nie chcesz być uznany za osobę, która szuka wyłącznie przygody, powstrzymaj się z erotycznymi aluzjami do momentu, aż lepiej poznasz drugą osobę.

tworzenie-profilu-randkowego-meskiego

9. Poprawna ortografia i zasady interpunkcyjne

Być może dla wielu z Was zabrzmi to banalnie, ale należy pamiętać o zasadach interpunkcyjnych i poprawnej ortografii. Z badań przeprowadzonych przez specjalistów wynika, że błędy ortograficzne przedstawiają nas jako osoby niedbałe. Warto również zachować kulturalny język wypowiedzi.

10. Rozbudź emocje i wyobraźnię

Opisz siebie w taki sposób, aby zadziałała wyobraźnia drugiej osoby. Postaw na pozytywne emocje. W opisie warto wspomnieć o podejściu do życia, pasjach, wolnym czasie i o tym, co lubisz.

Podsumowując, podejdź do wypełnienia profilu poważnie. Pamiętaj jednak, że nawiązywanie nowych znajomości ma sprawiać Ci radość. Baw się dobrze! Poznawaj nowych ludzi, rozwiąż nasz test i dowiedz się więcej o sobie. Specjalnie przygotowany test osobowości przybliży Ci Twoje cechy oraz pozwoli dopasować idealnego partnera. Miłej zabawy!

Polecenia
ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO
Twoja prywatność jest dla nas ważna i nigdy nie wynajmujemy ani nie sprzedajemy twoich informacji.
 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
ZAPOMNIAŁA/EŚ SWOJE SZCZEGÓŁY?
×

Idź do góry