Szybkie randki w Krakowie imprezy spotkania eventy speed dating fast dates

Szybkie randki Kraków, czyli tzw. speed dating Kraków to nowa metoda na wspaniałą zabawę we wspólnym gronie singli. Organizowane przez nas randki w Krakowie dają wspaniałe efekty, ponieważ na jednym spotkaniu istnieje możliwość poznania wielu nowych i ciekawych osób o różnych charakterach i zainteresowaniach oraz w różnym wieku. Nasze randkowe spotkanie to nie tylko możliwość znalezienia wymarzonego partnera. Nasze spotkania dają Ci możliwość spędzania wolnego czasu oraz zdobycia nowych umiejętności. Nasz portal regularnie organizuje szybkie randki, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ponadto wielu naszych Użytkowników odnalazło na takich spotkaniach dla singli sympatię, prawdziwą i jedyną miłość. Jest to chyba wystarczający dowód na to, że speed dating działa fantastycznie. Gwarantujemy, że nasze imprezy dla samotnych spełnią Twoje oczekiwania. Co więcej, nie musisz się martwić o miejsce i temat na spotkaniu, gdyż wszystko zostanie przez nas przygotowane. 

Miłość w każdym wieku

Dla kogo są nasze szybkie randki? Szybkie randki to szansa dla każdego, kto chciałby w końcu przestać być singlem i znaleźć wymarzonego partnera. Wystarczy przynajmniej raz udać się na organizowaną przez nas szybką randkę, aby poznać niepowtarzalny klimat naszych eventów. Zapewniamy możliwość spędzenia czasu w ciekawy i oryginalny sposób. Możliwe, że takie spotkanie skończy się miłym zaskoczeniem i przerodzi się w dłuższą znajomość. Należy również zaznaczyć, że organizowane przez nas randki to świetna propozycja dla tych, którzy mają problem z poznawaniem nowych osób lub są zbyt nieśmiali. W celu zwiększenia efektywności spotkań, organizujemy je z uwzględnieniem przedziałów wiekowych. Dzięki temu łatwiej jest poznać osobę w podobnym wieku. Największym autem naszych randek jest to, że już tego samego wieczoru dostajesz kontakt do wybranej przez Ciebie osoby. Wystarczy ze obydwoje wyrazicie chęć do bliższego poznania się.

Szansa na znalezienie miłości

Organizowane przez nas szybkie randki mają niepowtarzalny styl. Ideą naszych spotkań dla singli jest możliwość poznania nowych osób podczas wspólnego biesiadowania. Każde randkowe spotkanie rozpoczynamy ciekawą aktywnością, która daje możliwość poznania wszystkich Uczestników. Po zakończeniu części wspólnej, Uczestnicy mają możliwość opowiedzieć o sobie kilka słów i zweryfikować zainteresowanie drugą osobą podczas kilkuminutowych rozmów. Staramy się sztywno trzymać przedziału od 5 do 10 minut na jedną parę. Czas ten jest wystarczający, aby dowiedzieć się podstawowych informacji o każdym Uczestniku i zdecydować o chęci nawiązania kontaktu. W ciągu kilku godzin można poznać i porozmawiać z kilkunastoma osobami. Po takim spotkaniu każdy będzie wiedział z kim chciałby udać się na kolejną randkę. Jednak tym razem już w cztery oczy. Szybkie randki organizowane przez Planetę Serc to najskuteczniejszy sposób na znalezienie partnera.

Daj się zaprosić na randkę

Zaintrygowały Cię nasze imprezy dla singli ? Chciałbyś spróbować i spędzić czas w miłym towarzystwie? Cieszymy się, że chcesz wziąć udział w naszym wydarzeniu. Wystarczy ze przejdziesz do panelu rezerwacji i wybierzesz event odpowiedni dla Ciebie. Podczas rejestracji będziesz mógł zapisać się na wymarzone spotkanie oraz zarejestrować swój profil osobowy. Po dokonaniu opłaty nie musisz niczym się już przejmować. Otrzymasz od nas wszelkie niezbędne informacje o organizowanej szybkiej randce. Co więcej, w dniu spotkania przypomnimy Ci o zarezerwowanym terminie. Gdy dotrzesz na miejsce, pozostanie Ci tylko wypełnienie krótkiego formularza i cieszenie się z możliwości poznawania nowych osób. Nasi Uczestnicy chwalą sobie organizowane przez nas spotkania dla singli i zaznaczają, że poznali dzięki nim mnóstwo ciekawych osób.


Polecenia
ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO
Twoja prywatność jest dla nas ważna i nigdy nie wynajmujemy ani nie sprzedajemy twoich informacji.
 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
ZAPOMNIAŁA/EŚ SWOJE SZCZEGÓŁY?
×

Idź do góry