Jak to działa

Planeta Serc to nowoczesny serwis randkowy dla singli, który na nowo pozwoli Ci odkryć magię internetowych randek. Naszym celem jest Twój komfort, bezpieczeństwo i szczęście. Wierzymy, że znajdziesz dla siebie chwilę, aby dać sobie szansę na poznanie wymarzonego partnera. W obecnych czasach wszyscy nieustannie się gdzieś się spieszą i zatracają w codziennych obowiązkach. Nie trudno zauważyć, że życie większości z nas przeniosło się do sieci. Właśnie dlatego nasz internetowy portal randkowy, wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom, dając Ci innowacyjne pomysły na znalezienie prawdziwej miłości. Planeta Serc to wiarygodny portal randkowy, który dba o każdego Użytkownika.

Twoja szansa na miłość

Zważając na fakt panującej obecnie mody na poznawanie się przez internet, stworzyliśmy uczciwy serwis randkowy– Planeta Serc. Dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić Ci poznawanie nowych osób w sieci. Na naszym portalu wszystkie konta są na bieżąco weryfikowane, aby ułatwić Ci znalezienie partnera. Nie ma możliwości przeglądania pustych profili. Możesz być pewien, że umówisz się na randkę z realnym singlem.
Jedną z najważniejszych funkcji, jaka dostępna jest na naszym internetowym portalu randkowym, jest test dopasowania dla singli. Stworzony przez naszych specjalistów test dopasowań sprawdza preferencje danego Użytkownika oraz wskazuje na wartości, którymi kieruje się w swoim życiu. W ten sposób możemy pomóc Użytkownikom w znalezieniu odpowiedniego partnera. Test ma za zadanie lepiej zrozumieć samego siebie oraz poznać potrzeby potencjalnego partnera.

Zapewne niektóre osoby mogą mieć wrażenie, że klikanie na portalu nie gwarantuje żadnych rezultatów. Nie jest to prawdą, gdyż wszystko tak naprawdę zależy od nas i naszego nastawienia do nawiązywania internetowych relacji. Poprzez profile osobowe dajemy możliwość poznania nowych osób, a spotykając się w realu możemy tworzyć szczęśliwe związki. Właśnie dlatego organizujemy dla naszych Użytkowników szybkie randki. Jest to świetna okazja do nawiązania znajomości i być może znalezienia wśród nich prawdziwej miłości. Speed dating pozwala przyspieszyć bieg wydarzeń poprzez realne spotkanie. W tym mamy już doświadczenie! Zajmujemy się cykliczną organizacją takich wydarzeń. Z naszą pomocą singielki i single niejednokrotnie już zakochali się w sobie i stworzyli udany związek.

Bezpieczne płatności

Planeta Serc pragnie pokazać Ci nowy wymiar randkowania. Nasz serwis ma proste zasady płatności oraz abonamenty miesięczne. Jedną z ważniejszych rzeczy jest fakt, iż stawiamy na uczciwość względem naszych Użytkowników. W naszym serwisie zapoznawczym mile zaskoczymy Cię czytelnymi zasadami płatności.

Na naszej stronie nie musisz się martwić o niekontrolowane płatności. Na Planecie Serc nie podpisujesz umów i nikt nie przedłuży Twojego abonamentu bez Twojej zgody. Zrobisz to sam w dogodnym dla Ciebie momencie. Wystarczy przed jego zakończeniem zdecydować osobiście o chęci kontynuacji przygody na naszej planecie i dokonać płatności za wybrany abonament. Jeśli zostajesz z nami, ponownie wykupujesz abonament na wybrany przez Ciebie okres czasu. 

Planeta Serc to wyjątkowy portal randkowy oparty na szczerości i tolerancji wobec każdego Użytkownika. Możemy zagwarantować, że będąc członkiem naszej społeczności, nigdy nie będziesz czuł się samotny.
Autentyczność profilu randkowego

100% autentyczności

Planeta Serc to portal stworzony dla wyjątkowych ludzi. Nasz Administrator na bieżąco weryfikuje wszystkie profile. W taki sposób sprawiamy, że korzystanie z serwisu jest dla każdego o wiele wygodniejsze. Naszych Użytkowników  wyróżnia dbałość o siebie oraz szacunek dla innych, ponieważ tworząc profil osobowy na Planecie, angażują się w jego treść i odpowiednią personalizację. Profile na Planecie Serc mają duszę.

Płatności, jakich oczekujesz

Nasz serwis przedstawia jasne warunki korzystania z serwisu. Dlatego też nikt nie jest zobowiązany do podpisywania umów. Reguły płatności są naprawdę przejrzyste. Sam decydujesz, czy przedłużasz abonament i na jaki czas. Jeśli poznasz odpowiednią osobę i nie chcesz kontynuować członkostwa, po prostu nie płacisz. System nie pobiera płatności automatycznie. Nasz serwis randkowy jest nowoczesny i funkcjonalny.

Dopasowanie partnera randki

Dopasowanie partnera

Nasz serwis to gwarancja uczciwego podejścia do Użytkowników. Nasz specjalnie zaprojektowany test doboru partnera pozwala na precyzyjny dobór osób o podobnych charakterach, zamiłowaniach oraz wartościach, które wyznają. Dzięki takiemu rozwiązaniu nikt nie musi już klikać godzinami w poszukiwaniu interesującego partnera. Poczuj prawdziwe emocje i odszukaj swoją miłość! 

Polecenia
ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO
Twoja prywatność jest dla nas ważna i nigdy nie wynajmujemy ani nie sprzedajemy twoich informacji.
 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
ZAPOMNIAŁA/EŚ SWOJE SZCZEGÓŁY?
×

Idź do góry