Dlaczego my

Drogi Singlu!

Miło nam, że postanowiłeś odwiedzić nasz portal randkowy. Utwierdzając Cię w tym, że wylądowałeś na właściwej planecie, opowiemy Ci o naszej miłosnej misji. Zapewne chcesz się dowiedzieć, co wyróżnia nasz portal? Powodów jest wiele, więc przejdźmy do szczegółów. Planeta Serc to innowacyjne podejście do poszukiwania partnera. Odkryj siebie, poznaj randkowanie nie z tej ziemi i bądź szczęśliwy!

Panujące przekonanie, że w dzisiejszym świecie znalezienie partnera jest bardzo trudne, dla nas to tylko wyzwanie. Pokażemy Ci, że to nieprawda, a chcieć to móc! Obalimy wszelkie mity dotyczące randkowania w sieci oraz ukażemy pozytywną stronę bycia singlem. Doradzimy Ci, jak odnaleźć się w dzisiejszym świecie relacji. Dzięki naszemu portalowi znajdziesz tę właściwą osobę.

Poznaj powody, dla których warto założyć profil na naszym portalu:

Kierujemy się indywidualnym podejściem

Dla nas liczysz się Ty! Twoje potrzeby i pragnienia stawiamy na pierwszym miejscu. Świadczymy usługi na najwyższy poziomie. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo oraz chcemy poznać Cię lepiej, aby znaleźć dla Ciebie odpowiedniego partnera. Daj sobie szansę na znalezienie partnera właśnie z nami.

Weryfikujemy profile osobowe

Nasz portal opiera się na profesjonalnym podejściu do randkowania. Nie pozwalamy na tworzenie pustych kont. Na bieżąco weryfikujemy wszystkie profile, aby wykluczyć fejkowe konta. Sztywne zasady dodawania zdjęć mają na celu wyłonić wyjątkowe osoby, które otwarte są na nowe relacje.

Tworzymy żywą społeczność

Nasz portal to niezwykła planeta, którą tworzymy wspólnie z singlami. Na naszym forum dyskusyjnym możesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach oraz otrzymać dawkę pozytywnej energii i humoru. Dołącz do naszego forum i ciesz się swobodą rozmów na wiele ciekawych tematów.

Jesteśmy tu dla Ciebie

Nasza ekipę tworzą specjaliści z różnych dziedzin. Łączy nas pozytywne nastawienie oraz wiedza i doświadczenie, które pragniemy Ci przekazać, abyś miał wspaniałe efekty randkowania oraz wiódł szczęśliwe życie. Jeśli masz pytania, możesz liczyć na pomoc naszego Administratora.

Obalamy mity o randkowaniu

Pragniemy obalić mit o singlu, który poszukuje drugiej połówki aby dopełnić samego siebie. Chcemy pokazać Ci, że sam w sobie jesteś już wartościowy. Nie szukaj drugiej połówki! Znajdź drugą całość i razem stwórzcie niepowtarzalny duet!

Organizujemy nowoczesne randki

Organizujemy ciekawe wydarzenia w województwie małopolskim. Aktywność podczas randkowania to nasza specjalność. Spędź z nami czas we wspólnym gronie, w którym rozmawiamy, śmiejemy się i poznajemy lepiej! Dzięki naszym warsztatom możesz poznać skuteczne sposoby na znalezienie miłości.

Gwarantujemy bezpieczeństwo płatności

Kierujemy się szczerością wobec naszych Użytkowników. Zasady płatności są proste i przejrzyste, bez ukrytych kosztów. To Ty wybierasz odpowiedni dla siebie abonament. Portal nie pobiera opłat automatycznie. Sam decydujesz o długości Twojego abonamentu.

Oferujemy profesjonalny test osobowości

Stworzony na potrzeby portalu psychologiczny test osobowości jest wspaniałym rozwiązaniem na poznanie samego siebie. Dzięki testowi będziemy wiedzieć, jakiego partnera potrzebujesz. Rozwiązując test, możesz dowiedzieć się o sobie wiele ciekawych rzeczy, których zapewne nie wiedziałeś do tej pory.

Szanujemy naszych Użytkowników

Nasz portal kieruje się  tolerancją i szacunkiem wobec Użytkowników, niezależnie od ich pochodzenia, płci, wieku, wyglądu czy zainteresowań. Dla nas miłość nie ma ograniczeń! Wszelkie przejawy nietolerancji na portalu będą na bieżąco weryfikowane i usuwane.

Prowadzimy poradnik dla singla

Poprzez nasz poradnik pragniemy pokazać Ci nowoczesne podejście do randkowania oparte na zdrowym poczuciu własnej wartości. Z nami odkryjesz, że akceptacja samego siebie pozwoli Ci na bycie w pełni sobą a co za tym idzie, poczujesz się szczęśliwy i rozpoczniesz relacje na zdrowych zasadach. 

Dajemy Ci czas na miłość

Planeta Serc daje Ci możliwość poznania nowych osób. Aby znaleźć właściwego partnera, należy wrzucić na luz i zapomnieć o presji czasu. Uciekające nam dni często sprawiają, że nie do końca kierujemy się własnymi potrzebami i wybieramy nieodpowiedniego partnera. Czas na pozytywne zmiany!

milosc-planeta-serc

Planeta Serc to nowoczesna misja, która ma na celu sprowadzenie przysłowiowego Marsa i Wenus na wspólną orbitę, jaką jest miłość. Życzymy dobrej zabawy i sukcesu w znalezieniu partnera. Jesteśmy tu dla Ciebie i chcemy Cię bliżej poznać. Jeśli masz ciekawe pomysły, to napisz do nas. Jesteśmy otwarci na nowe możliwości, ciągle się rozwijamy i chcemy stawać coraz lepsi!

Nasz Zespół

alicja

Alicja

Administrator portalu

Czuwa nad komfortem i bezpieczeństwem Użytkowników oraz kontroluje treści umieszczane na stronie. Relacje międzyludzkie to jej pasja, która pozwala jej spełniać się zawodowo oraz pozytywnie wpływa na nawiązywane przez Użytkowników relacje. Energiczna i pełna optymizmu, zawsze znajduje optymalne rozwiązanie problemu jednocześnie odpowiada na pytania Użytkowników. Dla Alicji nie ma rzeczy niemożliwych, wystarczy tylko chcieć i wspólnymi siłami damy radę!

paulina

Paulina

Redaktor

Paulina jest specjalistką od Public Relations. Dzięki swojej wiedzy wspiera portal w zakresie komunikacji społecznej i kreowania wizerunku. Jako redaktor odpowiada za poprawną zawartość publikowanych na łamach portalu artykułów. Paulina jest bezkompromisową i zdecydowaną osobą, więc dzięki niej mamy pewność, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.

webmaster-planeta-serc

Adrian

Webmaster

Dba o techniczne utrzymanie strony internetowej w należytym porządku. Posiada ogromną wiedzę z tematyki administracji stron i serwerów www. Jego profesjonalne podejście sprawia, że współpraca z nim układa się znakomicie, co zresztą można zauważyć po funkcjonalności portalu. Cieszymy się, że to właśnie Adrian dołączył do naszej ekipy, gdyż jego kreatywność stała się w dużym stopniu motorem do rozwoju planety miłości.

Polecenia
ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO
Twoja prywatność jest dla nas ważna i nigdy nie wynajmujemy ani nie sprzedajemy twoich informacji.
 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
ZAPOMNIAŁA/EŚ SWOJE SZCZEGÓŁY?
×

Idź do góry