Często zadawane pytania

Czy portal pobiera opłaty automatycznie?

Nie! Portal nigdy nie pobiera opłat automatycznie. Użytkownik samodzielnie wybiera abonament oraz dokonuje płatności według obowiązującego cennika.

Czy mogę zmieniać wybrane abonamenty w trakcie ich trwania?

Niestety, portal nie daje takiej opcji. Prosimy o przemyślany wybór abonamentu. Zmiana taryfy może być dokonana wyłącznie w momencie przedłużania przez Użytkownika płatności na kolejny okres.

Co jeśli nie opłacę kolejnego abonamentu?

Portal nie przedłuża abonamentów automatycznie. Jeśli nie chcesz już korzystać z usług naszego portalu, nie opłacaj kolejnego miesiąca. Twój abonament przy braku płatności wygaśnie automatycznie.

Jak mogę usunąć moje konto?

Aby usunąć swoje konto, wejdź na swój profil, wybierz opcję ustawienia, a następnie skasuj konto, zatwierdzając konsekwencję tej decyzji. Usunięcie swojego konta jest całkowicie nieodwracalne i wiąże się także z usunięciem wszelkich treści, które dodałeś do swojego profilu. Jeśli po czasie na nowo utworzysz konto, wszelkie zakupione usługi dla poprzedniego konta nie zostaną połączone ani przywrócone.

Czym jest profil zweryfikowany?

Możesz wyróżnić swój profil, zwiększając tym samym szanse na znalezienie partnera. Profil zweryfikowany to funkcja pozwalająca cieszyć się wiarygodnym profilem, która będzie widoczna dla wszystkich Użytkowników szukających prawdziwych tożsamości. Twoje konto zostanie oznaczone niebieskim symbolem. Weryfikacja profilu odbywa się poprzez krótką wideokonferencję z naszym specjalistą. Weryfikacja jest jednorazowa, nie wymaga odnawiania i jest przypisana do jednego konta. Zaletą tej funkcji jest możliwość poznania naszych specjalistów i rozmowy z nimi. Data i godzina ustalane są indywidualnie.

Czy wykonanie testu pozwoli mi wskazać odpowiednią osobowość?

Tak, pod warunkiem, że wypełniasz go zgodnie z prawdą. Prosimy o wypełnianie testu szczerze, mów o sobie, o tym jaki jesteś, a nie o tym jaki chciałbyś być. Udzielenie prawdziwych odpowiedzi gwarantuje wskazanie właściwego typu osobowości.

Co jeśli test wskaże niezgodną ze mną osobowość?

Wskazanie osobowości jest zależne wyłącznie od odpowiedzi udzielonych w teście, dlatego bądź ze sobą szczery i wypełniaj go świadomie. Jeśli wydaje Ci się, że test nie wskazał właściwej osobowości, możesz wypełnić go jeszcze raz. Zalecamy zrobić to w innym dniu.

Czy warto nawiązywać relacje z osobą, z którą mamy niewielkie szanse na trwały związek?

Oczywiście! Nasz portal nie wyklucza tworzenia szczęśliwych związków osób o przeciwnych osobowościach, ponieważ wiele zależy od chęci obojga partnerów. Świadomość różnic pomaga w lepszym poznawaniu siebie i dążeniu do wspólnych kompromisów. Więcej przeczytasz w zakładce Odkryj swoje dopasowanie.

Polecenia
ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO
Twoja prywatność jest dla nas ważna i nigdy nie wynajmujemy ani nie sprzedajemy twoich informacji.
 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
ZAPOMNIAŁA/EŚ SWOJE SZCZEGÓŁY?
×

Idź do góry