Bezpieczeństwo na portalu

Internet daje możliwość nawiązania znajomości osobom, które na co dzień nie miałyby takiej szansy. Szybki tryb życia oraz postęp cyberprzestrzeni spowodowały przeniesienie życia prywatnego do sieci. Użytkownicy zakładają, że korzystając z portali randkowych, poznają przyszłego partnera. Należy jednak pamiętać, że nie każdy, kto rejestruje się na portalu randkowym, jest uczciwy i ma dobre zamiary. W odróżnieniu od świata realnego, Internet nigdy nie daje gwarancji tego, kto znajduje się po drugiej stronie. Nasz zespół na bieżąco dba o Twoje bezpieczeństwo. Do naszych obowiązków należy przede wszystkim weryfikacja profili osobowych w taki sposób, by zamieszczane w nich treści były zgodne z obowiązującym regulaminem. Minimalizujemy ryzyko sytuacji, które może niekorzystnie wpłynąć na bezpieczeństwo i komfort korzystania z naszego portalu randkowego.
Zapoznaj się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa w sieci, aby uniknąć kontaktu z nieszczerymi osobami.

Zapoznaj się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa w sieci, aby uniknąć kontaktu z nieszczerymi osobami.

1. Bądź ostrożny

Zachowanie ostrożności to podstawa podczas randkowania w sieci. Profil i dane Użytkownika należy sprawdzić jeszcze zanim rozpoczniesz konwersacje. Być może już na tym etapie dostrzeżesz niepokojące informacje, które warto zgłosić naszemu Administratorowi. Podczas wirtualnych konwersacji zwracaj uwagę na wiarygodność treści pisanych przez danego Użytkownika. Informuj nas o wszelkich nadużyciach ze strony nieszczerych gości.

2. Nie podawaj wrażliwych danych

Bądź ostrożny i chroń swoje dane. Nie podawaj swoich szczegółowych danych osobowych na portalu. Jest to najbezpieczniejsza opcja, która chroni przed potencjalnymi stratami i nieprzyjemnościami. Podczas wirtualnych rozmów z nowo poznanym Użytkownikiem nie udostępniaj ważnych dla Ciebie adresów oraz informacji, które pomogą zlokalizować Twoją osobę. Wszelkie prywatne informacje możesz udzielić potencjalnemu partnerowi przy bliższym poznaniu.

3. Spotykaj się w bezpiecznym miejscu

Nasz portal oferuje Użytkownikom wydarzenia dla singli jako bezpieczna forma poznawania się. Jeżeli umawiasz się na randkę w realu poza portalem, spotkaj się w miejscu publicznym. Rozważ propozycje Użytkowników, którzy zapraszają Cię w nieznane miejsca, z których możesz mieć utrudniony powrót. Pamiętaj o poinformowaniu bliskiej Ci osoby, gdzie i z kim będziesz się znajdować. Nie spożywaj alkoholu w nadmiarze, aby nie stracić kontroli. Miej zawsze telefon przy sobie i pamiętaj, że nie musisz spędzać czasu z osobą, z którą nie czujesz się komfortowo.

4. Skorzystaj z naszego poradnika

Jeśli szukasz randkowych porad, które pomogą Ci w rozpoznaniu wartościowych osób, skorzystaj z naszego poradnika, w którym na bieżąco omawiamy tematykę relacji. Warto zapoznać się najczęstszymi błędami, które nieświadomie popełniamy już na początku nowej znajomości. Często niewinne sygnały które bagatelizujemy podczas pierwszych randek sprawiają, że nasze serce zostaje złamane, a my tracimy wiarę w miłość znalezioną za pośrednictwem serwisu randkowego. Jeśli chcesz mieć pozytywne rezultaty randkowania, zdaj się na naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

5. Zgłaszaj naruszenia regulaminu

Każdego dnia nasz Administrator weryfikuje konta, które naruszają regulamin. Wszystko po to by społeczność portalu Planeta Serc była przyjazna i wolna od oszustów. Prosimy o zgłaszanie wszelkich informacji, które wydają Ci się podejrzane. Na naszym serwisie nie tolerujemy ofert seksualnych, prosimy o informowanie nas o wszelkich takich przypadkach. Ponadto zaznaczamy, że zachowania naruszające obowiązujące prawo mogą zostać zgłoszone do odpowiednich organów.

Nasz portal randkowy dba o bezpieczeństwo i komfort wszystkich Użytkowników. Wskazując Ci podstawy bezpiecznego randkowania, mamy nadzieję, że odniesiesz sukces i zakochasz się ze wzajemnością. Twórzmy wspólnie społeczność na Planecie Serc i starajmy się, aby było to miejsce bezpieczne i przyjazne dla wszystkich.

Polecenia
ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO
Twoja prywatność jest dla nas ważna i nigdy nie wynajmujemy ani nie sprzedajemy twoich informacji.
 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
ZAPOMNIAŁA/EŚ SWOJE SZCZEGÓŁY?
×

Idź do góry